Rejestracja

Transport i noclegi

Organizatorzy konferencji rekomendują BEST WESTERN GRAND HOTEL w Kielcach, skąd zapewniony zostanie transfer na miejsce konferencji  rano 26.09, a także w dniu poprzednim na/z Gali Ambasadorów Kongresów Polskich. Strona internetowa:  www.grandhotelkielce.pl

Dla uczestników konferencji zagwarantowana jest pula noclegów w cenach specjalnych.
•    W części 3-gwiazdkowej hotelu cena  ze śniadaniem za 1 dobę/osobę (pokoje jednoosobowe):  140 zł brutto
•    W części 4-gwiazdkowej cena ze śniadaniem za 1 dobę/os. (cena za pokój  dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania): 180 zł brutto.

Rezerwacja tylko w miarę dostępności, pula miejsc zarezerwowana jest jedynie do dnia 15 sierpnia 2014 r. Przy rezerwacji prosimy podać hasło „Konferencja SKKP”.
Skorzystanie z cen specjalnych wymaga potwierdzenia przez organizatora, że dana osoba jest uczestnikiem konferencji SKKP.

Transport z Warszawy
Zarejestrowanych uczestników prosimy o pilne zgłaszanie chęci skorzystania z przejazdu autokarowego, który organizowany jest z/do Warszawy. W czwartek 25 września br. oferujemy bezpłatny przejazd autokarem do Kielc (sponsor: firmy Mazurkas – dziękujemy!). Odjazd o godz. 14.45 spod Pałacu Kultury, zatrzymanie na Lotnisku Okęcie, dojazd do Hotelu Grand Best Western w Kielcach ok. godz. 17.00, transfer o godz. 18.15 do Centrum Kongresowego Targów Kielce dla uczestników Gali Ambasadorów Kongresów (rejestracja gości od 18.30, rozpoczęcie o 19.00, program do 23.30). Po zakończeniu transfer do hotelu. W dniu 26.09 transfer gości z hotelu do Centrum Kongresowego o godz. 9.00, po zakończeniu konferencji o godz. 17.00 powrót do Warszawy, planowany ok. 19.30. Zgłoszenia: s.wroblewski@skkp.org.pl   

Nie organizujemy autokaru z Krakowa ale chętnych prosimy o zgłaszanie się, możemy zarekomendować wspólny przejazd samochodami prywatnymi.    Złoty sponsor

  Srebrny sponsor
Sponsorzy

Patroni medialni

  
 

   

CELE KONFERENCJI

Celem konferencji jest wskazanie rozwiązań pozwalających na zwiększanie efektów spotkań i wydarzeń biznesowych poprzez zastosowanie nowych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań organizacyjno-programowych. Szczególnym walorem tej konferencji-laboratorium będzie uczestnictwo zarówno reprezentantów ośrodków akademickich, jak i praktyków przemysłu spotkań. W wyniku otwartej debaty wspomaganej przez moderatorów wypracowane zostaną zalecenia dla wdrażania w Polsce nowej generacji konferencji i kongresów: atrakcyjnych, twórczych i rozwojowych. Uczestnicy konferencji jako pierwsi otrzymają ekskluzywne materiały z wnioskami z konferencji.
Referaty docelowo zostaną  opublikowane. Językiem konferencji będzie język polski.


KOSZTY I ZGŁOSZENIA 
UCZESTNICTWA

Konferencja jest bezpłatna dla autorów referatów, panelistów oraz zleceniodawców - planistów konferencji z korporacji i stowarzyszeń. Liczba miejsc bezpłatnych - ograniczona.
Opłata 300 zł + 23% VAT dla usługodawców (hotele, agencje) i innych zainteresowanych. Uczestnicy ponoszą koszty podróży i ew. zakwaterowania. Organizatorzy zapewniają ofertę preferencyjnych cen na noclegi. Oferta sponsoringu i prezentacji reklamowych przy konferencji wysyłana jest na życzenie. 
 

OFERTA SPECJALNA

Dla uczestników konferencji zapewniamy zaproszenia na Galę Ambasadorów Kongresów Polskich (wieczór 25.09.2014 r.) - wymagana rejestracja do 15 sierpnia 2014 r.


ZNAJDŹ NAS NA:

PRELEGENCI

     
zobacz wszystkich